Gizlilik Sözleşmesi

www.meboyunoyna.com ( bundan böyle oyun sitesi olarak adlandırılacaktır) oyun oynama sitesini ziyaret eden kullanıcılar ve ilerde üye olmaları durumunda aşağıda yazılanları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırlar. Ziyaretçilerimizin gizliliği bizim öncelikli konumuzdur. Bu gizlilik bildirimi  ile sitede hangi kişisel hangi verilerin kullanıldığını açıklamaktadır.

ÇEREZ KULLANIMI

Oyun sitesinde ziyaretçilerin sitede geçirdikleri süre boyunca yaptıkları işlemlerin bilgilerini kullanmaktadır. Bu bilgiler Google araçları kulanılarak elde edilmekte ve incelememiz için site yöneticilerine sunulmaktadır. Verilen bilgiler kişisel bilgileri içermemektedir. Size reklam ve oyunları geliştirmemiz için gerekli bilgiyi sunmaktadır. meboyunoyna.com cep oyun sitesinde oyunları oynuyorsanız çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.

OYUN İÇERİKLERİ

Cep oyun oynama sitesi olan sitede kullanıcılar oynadıkları oyunlardan kendileri sorumludur. Oyunlarda herhangi bir çoçuklara uygunsuz görürseniz iletişim bölümünden bize iletebilirsiniz.

SİTEDEKİ REKLAMLAR

Cep telefonundan da oynanabilen oyunların içinde reklamlar çıkmaktadır. Bu reklamlar oyunu yayımlayan oyun yayımcısının belirlediği reklamlardır ve çıkan reklamlar ile meboyunoyna.com sitesinin hiçbir bağlantısı yoktur.