Zombi Oyunları

En keyif verici oyunlardan biri olan zombi oyunları büyük küçük demeden her oyun severe hitap etmeyi başarır nitelikte. Çünkü bu oyunların içinde tutku ve heyecan var. Her şeyden önce bu oyunlar ile bir kahraman olabilir bir şehri ve hatta dünyamızı kurtarabilirsiniz! Bütün bunları gerçekleştireceğiniz bir oyunu da kim oynamak istemez ki? Çünkü elinize alacaksınız silahınızı ve istilacı tüm zombilerden bizi kurtaran kişi siz olacaksınız. Bunun hazzının apayrı olduğuna eminim.

zombi ezmece oyunu

Zombi İstilası
Cepte oyun keyfini de doruklara çıkaracak olan bu oyunlar ile birlikte silah oyunlarını da oynayabileceksiniz. Çünkü kimi oyunlarda zombi saldırısı ile başa çıkabilmenizin tek yolu bu olacak ve siz de buna göre önlemlerinizi alacaksınız. Karşıdan gelen zombileri öldürmek için kimi oyunda halkın da desteğini arakanıza alacaksınız ve o şekilde birlik oluşturup zombiler ile savaşacaksınız. Bütün bunlar sizi fazlasıyla mutlu edecek türden eylemler olacak.

zombi savaşı

Ayrıca bu zombi oyunlarının bir farklı versiyonu olarak bulmaca oyunları da oynayabilirsiniz. Bu oyunlarda da zombileri eşleştirip onları yok etmeye çalışacaksınız. Bunun için de zamanlama sorunsalını çözmeli ve hızlı hareket ederek kazanan siz olmalısınız. Kazanamazsanız sizinle birlikte tüm insan ırkının kaybedeceğini de unutmayın ve bu sorumluluk bilinci ile hareket etme konusunda lütfen özen gösterin. Ateş oyunları gibi heyecanlı oyunların deneyimini yaşamak için nereyi seçeceğinizi artık biliyorsunuz.

Savaş Oyunu Daha birçok zombi oyunlarını sitemizde bulup cep telefonundan oynayabilirsiniz.